Suur magus ärevus seoses peatse reisile minekuga on asendumas närvesööva asjaajamisega ja reisiplaanide kardinaalse ringitegemisega.

Nädal aega tagasi alanud sündmused Bangkoki lennujaamas ei ole vaibunud ega anna enam ka lootust selleks, et need kolmapäevaks paraneksid. Hoolimata sellest, et ma nädal aega pingsalt pöialt hoidsin, et Tai peaminister tagasi astuks ja meeleavaldajad lennujaama vabastaksid. Ei ole aidanud ka see, et ma kõik olukorda puudutavad päevauudised mitu korda üle olen lugenud ja lennufirmade inimesed mind juba nimepidi tunnevad.

Märkimist väärib muidugi ka asjaolu, et minu reisi sihteesmärk oli Kambodža, mitte Tai. Seekord on alt vedanud mitte vaene arengumaa Kambodža, vaid edukas turistimagnetist naaberriik Tai.

Niisiis on hetkel olukord segane ja sõltub, millist lahendust Bookinghouse välja pakub. Kas ma saaksin mõnda teise lennujaama Tais? Või mõnda teise riiki? Või lükkub reis üldse edasi? To be continued…

2 replies on “Reisile! Reisile?”

  1. Kommentaariks ühe varem loetud postituse kohta fotofoorumitest.

    Oli õnn hiljuti viibida ühel üritusel, kus üks osaleja mainis seda, et fotofoorumitel Eestis ning välismaal on üks suur vahe – kui Eesti fotofoorumites keskendutatakse peamiselt hoolimatule kritiseerimisele siis piiritaga saab foorumitest lugeda konstruktiivset kriitikat ning ettepanekuid, kuidas asju paremaks teha. Pole ise kursis, kas asi nii on, kuid kui vaadata seda, mis toimub üleüldiselt foorumites, siis tundub see vägagi usutav.

    Loo moto siis lühike ja valus: Eestlane oskab kritiseerida kuid mitte õpetada

Comments are closed.