Siin on esimesed read blogist, mis hakkab peaasjalikult ringlema fotograafia ja minu sellealaste tegemiste ümber. Siia soovin ma koondada viited huvitavamatele lehtedele, mis on silma jäänud – nii fotograafiaalastele kui ka muul moel silmapaistavatele.

Siin räägin ma uutest fotoseeriatest, mida ma pildistanud olen, mõtisklen teemal reisimine ja reisifotograafia ning jagan lugejaga oma seiklusi siin ja seal maal.

3 replies on “Benvenuto, welcome, tere tulemast!”

  1. Matu kuule, pildid võiksid veits kiiremini laadida. Iga pildi laadimiseks ta nagu refreshib lehte, aga hea oleks, kui mingi väiksema suurusega fail kohe ette tuleks, mitte et iga pildiga ta 3 seki seda laeb. Aga ma pole mingi itimees, ma ei tea, kuidas seda teha või kas tahaksidki. Muidu kihvt asi!

  2. Tere Maris, leidsin kusagilt juhuslikult lingi su blogile ja näen, et oled fotograafiat päris tõsiselt võtma hakanud. Väga lahe 🙂 Ja tore, et kirjutad ka sel teemal, eestikeelset fotoalast teksti on liiga vähe.

    Fotokingid.com kohta üks küsimus – oma pilti ei saa lasta sinu/fotokingid.com kaudu sarnaselt välja trükkida?

  3. Aitäh! Ikka saab, olen ka teiste pilte välja trükkinud. Ei ole veel eriti ainult välja reklaaminud. Mis sind konkreetsemalt huvitab?

Comments are closed.