Seoses kodu remondi ja sellele järgnenud kolimisega, olen blogimise pisut unarusse jätnud. Ent toimunud on ühtteist siiski, vaatamata eraelulistele tormilistele asjaajamistele.

Kuigi ma olen aastaid sihikindlalt hoidunud välgu kasutamisest ja leiutanud kõikvõimalikke alternatiivlahendusi, siis nüüd tuli seoses pildistamistöödega lõpuks välk osta. Valik langes uue SB 900 kasuks, mille Nikon alles selle aasta juulis turule tõi. Manuaal oli hirmuäratavad 142 lk, aga esimesed proovipildid on juba tehtud ja tundub, et ei tule kahetseda.

Ja parim uudis! Kuna Eesti sügis-talv on minu jaoks iseäranis masendav, otsustasin vahelduseks juhtme stepslist välja tõmmata ja pisut ringi rännata. Juba detsembri algusest ootab mind ees 3 nädalat Kambodžas ja Tais.

Niisiis annan teada, et sellel perioodil muutub fotograafi päevik reisiblogiks ja uusi sissekandeid on oodata otse sündmuskohalt. S.t. niipalju, kui mul internetile liigipääsu on. Loomulikult on plaanis kohapeal palju pildistada ja kuu lõpus on fotod üleval.