Fotod viimasest reisist Kambodžasse on lõpuks üleval. Kuna mind väga huvitab, milliseid fotosid inimesed hindavad, siis kirjuta mulle, milline foto sulle meeldib. Hindan ka Sinu kriitikat ja asjalikke ettepanekuid!

ehted

Et väike põnevusmoment ka kommenteerijatele jääks, siis kõigi vastanute vahel loosin välja kingituse, milleks on lõuendile trükitud ja raamitud ükskõik milline võitjale meelepärane foto. Foto trükitakse matile kangale ja pingutatakse 2 cm paksusele 40×30 cm suurusele liimpuidust raamile. Jäta mulle oma e-posti aadress, et saaksin Sinuga vajadusel ühendust võtta.

Kes aga peatselt Kambodžasse reisimas on, siis minu lugusid saab lugeda “Kambodža” teema alt.

12 replies on “Kambodža fotod”

 1. Pilte vaadates on raske midagi eraldi välja tuua, minu jaoks on nagunii asi nii eksootiline ja seega väga põnev. Mõned siiski.

  3: pilt ja Sinu jutud lahketest inimestest lähevad hästi kokku.
  18: Mulle meeldib, kuidas vesi laines on.
  21: Kollane, sinine, 3 puud ja maja. Nagu juturaamatust.
  97 ja muud mustvalged: pean tunnistama, et minu jaoks must-valge pilt ei sobi nii värviküllase maaga kokku. (ehk 103,104 v.a)
  105: jah, seal ma oleksin 🙂
  188: sünge ja helge.

 2. 4 – naine mootorrattal. Alati. Ja kõik ülejäänud kaherattaliste mootorsõidukitega pildid, arusaadaval põhjusel, eks 🙂
  18 – mõnus tunne ja lained on ägedad
  50 – äge pliks, tõsine ja keskendunud
  51 – kihvt elamine + vesi on sume
  159 – muljetavaldav majake, eriti punane kardin

  Nii äge värviline maailm, no tõesti. Ja sinu pilk läbi objektiivi lihtsalt sobib mulle 🙂

 3. 41. pilt – mahajäetud Pepsi vabrikust. Lihtne ja konkreetne pilt, varjud äärtes suunavad kohe pilgu lastele. Isiklik lemmik.

  42. pilt – mõnus värvikirev ja omamoodi toimib hea abstrakse pildina.
  17. pilt – oleks parem kui tüdrukut rohkem kaadris oleks.
  24. pilt – üksik laevake. Täidab pisut liiga palju kaadrit aga vähemalt ei torma silm mööda pilti ringi. Muidu meeldib.
  53. pilt – kui paremal pool oleks rohkem ruumi jäänud, oleks täitsa hea emotsiooniga pilt.
  162. pilt – lihtne ja arusaadav, annab hästi edasi sealset “põllumajanduslikku” olukorda.
  173. pilt – olgu riik milline tahes, lapsepõlv on alati rõõmus.
  178. pilt – ilusad värvid, kontuurid ja aednik loovad eksootilise ent reaalse õhustiku.

  Samas on reisipilte väga raske hinnata. Isiklikult hindan lihtsamaid ja emotsiooniga pilte, samas “keskkonnapildid” paratamatult käivad reisi juurde, kuid hea oleks kui saaks neid vähem kirevana hoida (et igal pildil võiks ikka mingi lihtsasti tabatav “rosin” olla).
  Ja mul hakkas silme eest virvendama, kuna taust oli valge aga enamik pilte tumedamapoolsed:P Seega ei teeks paha tausta värvi valikuvõimalus.
  Oeh, päris pikk epistel sai, loodan, ei pahanda:)

 4. Kõik pildid on väga lahedad, jube reisipalavik tuleb nende vaatamisest. Aga mulle meeldis kõige enam Tondilossi seeria – kuidagi mõnusalt spooky 🙂

 5. Ja ongi Kambodžas käidud — mulle neist piltidest piisab! Eriti meeldisid: 1, 21, 80, 98, 102, 105, 130, 139, 143, 159 ja 168. Kaunidus!

 6. Hei, siin on minu lemmikud: 2 (nii maaliline), 16 (kompositsioon ja liikumissuunad), 17 (ekspressiivsus), 41 (kaunid siluetid ja valguse mäng), 53 (uudishimulik, samas häbelik piilumine tabatud), 65 (kaunis valgus, miljöö ja meeleolu), 66 (aknavaade ja peegeldus), 68 (fantastiline värvgamma), 98 (vaevu nähtav ja samas nii suure ja vägevana mõjuv Angkor Wat), 148 (minu unistuste rand), 187 (nii müstiline ja ligitõmbav vangikong), 192 (lihtsalt kaunis).

 7. Suured tänud kõigile, kes on oma kommentaarid saatnud! Mul on olnud väga huvitav neid lugeda ja teada saada, mida keegi vaatab või hindab. Unustasin oma postituses ainult mainida, et ootan kommentaare jaanuari lõpuni, siis viime läbi lubatud loosi.

 8. Pean tunnistama, et ootasin neid pilte põnevusega. Miks? Juba väga ammu olen tahtnud just Sinu loomingust midagi enda kodu seinale riputada. Enda suureks rõõmuks leidsin nii mõnegi pildi mis sobiks minu kodu interjööriga. Need pildid las jäävad aga alguses saladuseks 🙂
  Maris, sinu piltide juures hindan seda, et sa pildistad naturaalsust. Ehk siis nii nagu asi on. Sa ei otsi enda piltidele ilusat modelli vaid leiad huvitava inimese. Midagi halba ei ole mul nende pilt kohta küll öelda. Tulevikus tahaksin aga fotograafi või siis reisijat ka mõnel pildil näha 🙂

 9. nii. 10 points goes to ….
  minu kõige lemmikum on nr. 43- pimeduse eest ära jooksmise pilt, napilt alla jäi 187 anonüümne pilt vanglast, mis kannab tühjuse emotsiooni tsipakese lootusega
  veel tooks välja 18, 41
  65 valguslaigus kudumine tundub maagiline
  92 tõesti nunnu, aga poissi oleks ka näha tahtnud (tavaline teenager tüdruk oleks oodatav, a poiss on extra twist)
  158, 174, 180
  mulle kohe meeldivad pildid mis ei ole väga koha spetsiifilised ja räägivad stoori

Comments are closed.